خانه / اخبار / تربت حیدریه / برگزاری آیین گرامیداشت شانزدهم آذر ، روز دانشجو

برگزاری آیین گرامیداشت شانزدهم آذر ، روز دانشجو

آیین گرامیداشت شانزدهم آذر ، روز دانشجو با حضور دکتر محمدعلی علیزاده،ریاست دانشگاه ،اعضای هیات رئیسه و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه برگزار گردید.

برگزاری آیین گرامیداشت شانزدهم آذر ، روز دانشجو

برگزاری آیین گرامیداشت شانزدهم آذر ، روز دانشجو

در ابتدای مراسم دکتر علیزاده تبریکات صمیمانه خود را به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو به عنوان روز دانش ، علم و ارج نهادن به مقام دانش اندوزی به تک تک دانشجویان را ابراز داشت. وی سپس با ارئه گزارش عملکرد دانشگاه در حوزه های فرهنگی،دانشجویی،پژوهشی و … به تبین خدمات دانشگاه آزاد اسلامی و واحد پرداخت.

برگزاری آیین گرامیداشت شانزدهم آذر ، روز دانشجو

برگزاری آیین گرامیداشت شانزدهم آذر ، روز دانشجو

ریاست دانشگاه براین نکته تاکید نمودند که یکی از مهمترین اقدامات توجه ویژه به بحث کیفی سازی است در این راستا توجه به جذب اعضای هیات علمی با درجه استادیاری , دانشیاری، ارتقاء سطح علمی اعضای هیات علمی ، بهینه سازی فضاهای آموزشی و امکانات آموزشی ، رویکرد ویژه به حوزه ی پژوهش، پژوهش محوری، مشارکت دادن و ایجاد انگیزه برای دانشجویان جهت شرکت در امر پژوهش و از ضرورتها و دغدغه های اساسی این واحد دانشگاهی است.

در ادامه آقای دکتر انصاری پژوهشگر و رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با سلام و صلوات و ارادت به ساحت مقدس امام زمان(عج) و تبریک روز دانشجو به دانشجویان و اعضای هیات علمی به بیان نهضت حسینی (ع) و ارتباط آن با قیام دانشجویان در 16 آذر پرداخت.

وی با بیان مناسبتهای آذر ماه از قبیل زادروز تولد امام محمدباقر(ع) ، روز بسیج مستضعفین،روز مجلس و همچنین وحدت حوزه و دانشگاه ، فلسفه بودجود آمدن روز دانشجو  و مجاهدت های شهید مدرس را بازگو نمود. وی همچنین با گرامی داشت یادوخاطره شهدای آذرماه 1332 ،مهندس شریعت رضوی،بزرگ نیا و قندچی , استکبار ستیزی و تصرف لانه جاسوسی در 13 آبانماه را ادامه مجاهدتهای آنان دانست.

در خاتمه مراسم تعدادی از دانشجویان اشعار و دست نوشته های خود را در خصوص  روز دانشجو قرائت و هدایایی را دریافت نمودند.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(