خانه / اخبار / تربت حیدریه / برگزاری آیین بزرگداشت 25 جانباز 70 درصد شهرستان تربت حیدریه در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

برگزاری آیین بزرگداشت 25 جانباز 70 درصد شهرستان تربت حیدریه در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

تجلیل از جانبازان 70 درصد در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

تجلیل از جانبازان 70 درصد در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

آیین بزرگداشت 25 جانباز70 درصد شهرستان تربت حیدریه با حضور نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه شهرستان،فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، روسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی،مسئولین سازمانها و نهادها،اعضای پایگاه مقاومت بسیج شهیدآوینی کارکنان، بسیج اساتید، بسیج دانشجویی و خانواده های جانبازان وایثارگران در مسجدحضرت محمدامین(ص) مجتمع فرهنگی دانشگاه برگزار گردید.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه  ، در ابتدای مراسم دکترعلیزاده ریاست دانشگاه با تشکر از پذیرش دعوت واحد توسط جانبازان و ایثارگران علیرغم شرایط خاصشان، حضور آنان را در بین دانشگاهیان مایه فخر و مباهات جامعه دانشگاهی دانست وگفت در سایه ی مجاهدتها، تلاش و کوشش این عزیزان ثبات و امنیت به کشور اهدا شده است. دکتر علیزاده مقدم روسای دانشگاه ها،مسئولین شهرستان را نیز گرامی داشته و از بسیج کارکنان، اساتیدو دانشجویان دست اندرکار برگزاری مراسم تقدیر بعمل آورد.

پس از سخنان دکتر علیزاده سردار زنگنه جانباز 70٪ جنگ تحمیلی و دارنده نشان درجه 1 شجاعت ازاهتمام ریاست و مسئولین دانشگاه در انجام فعالیتهای فرهنگی بالاخص برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان قدردانی نمود.وی با ارائه آمار جانبازان مجلس براساس نوع جانبازی شامل روشندلان،قطع عضو دست و پا،نخاعی، شیمایی و… با تاسی از فرمایش “جانبازان سندهای انقلاب هستند” حضرت امام خمینی(ره) گفت : در حفظ و صیانت از این اسناد کوشا باشیم و قبل از نایل شدن به درجه رفیع شهادت در رسالت دوره ی حیات و زندگی آنان به شناختشان پرداخته ویاری گرشان باشیم.وی بنابه فرمایش مقام معظم رهبری که می فرمایند “شما جانبازان زبان گویای انقلاب هستید” گفت: تک تک جانبازان حاضر در محفل آیت و نشانه ای از آیات خداوند هستند ومسئولین با کمک به جانبازان مانع آفت زدگی آنان شده و کاری کنند که جانبازان در قیامت شرمنده شهدا نگردند.

درادامه ی محفل مام جمعه محترم تربت حیدریه نیزبا عرض سلام و ارادت به مقام شامخ شهدا، جانبازان و دانشگاهیان بسیجی، به پیشگاه آقاامام زمان(عج) و نایب برحقشان مقام معظم رهبری سلام و صلوات فرستاده وبرگزاری محفل تجلیل از جانبازان را در کنار مزار پنج شهید گمنام و مکان نورانی مسجد عملی خداپسندانه و قابل تقدیر دانست.

حجه الاسلام شریعتی تبار با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره جانبازان خاطرنشان کرد: مقام شهدا و جانبازان که شهیدان زنده هستند بسیار والا و رفیع بوده و برگزاری این گونه مراسمات در حد توان هر مجموعه ای بسیار پسندیده است ولی جایگاه شهید و جانباز و جانفشانی آنان در راه جمهوری اسلامی بسیار والاست.وی با اشاره به شان و منزلت حضرت ابوالفضل به عنوان موسس مکتب عزت و فضیلت، جانبازی در حفظ حریم امامت و ولایت را نمونه بارز تجلی کلمه توحید دانست و گفت بسیج نیزجزو شجره ی طیبه می باشد.

در حین اجرای برنامه اشعاری در منزلت و جایگاه جانبازان و بسیجیان توسط آقای اعتقادی ،نجد وشفیعی زاده قرائت و آقای نجاتی به نمایندگی از جانبازان با بیان خاطرات جنگ تحمیلی و نحوه ی جانبازی خود فضای با نشاطی را ایجاد نمود.

در خاتمه این مراسم با اهدای هدایایی و لوح تقدیراز جانبازان و اعضای پایگاه بسیج کارکنان و اساتید تقدیر بعمل آمده و میهمانان در ضیافت شام حضور یافتند.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(