خانه / اخبار / تربت حیدریه / برنامه های در حال اجرا و در دست اقدام شهرداری

برنامه های در حال اجرا و در دست اقدام شهرداری

مهدی ناصری شهردار تربت حیدریه گفت: طرح جامع پارک پیشکوه این شهرستان نهایی شده است و اصلاح گونه‌های گیاهی در آن در حال انجام است.
مهدی ناصری شهردار تربت حیدریه

مهدی ناصری شهردار تربت حیدریه

مهدی ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تربت حیدریه اظهار کرد: عملیات روکش، آسفالت و لکه گیری معابر اصلی و فرعی شهر با هدف بهبود تردد خودروها و ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری آغاز شده است.

وی این طرح را در راستای برنامه‌های ستاد نوروزی شهرداری تربت حیدریه در حوزه معاونت عمرانی و خدمات شهری اعلام کرد.

ناصری تصریح کرد: با توجه به اجرای پروژه‌های آسفالت از ابتدای امسال، تاکنون در بسیاری از نقاط شهر لکه گیری و آسفالت در برخی از معابر با هدف مناسب سازی سطوح، کوچه ها و خیابان‌ها آغاز شده است.

شهردار تربت حیدریه با اشاره به اقدامات اداره پارک‌ها و فضای سبز شهرداری در پارک پیشکوه گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل بهار و آغاز سال نو، اداره پارک‌ها و فضای سبز شهرداری شهرستان در منطقه نمونه گردشگری پیشکوه در حال انجام اقدامات و اصلاحاتی در فضای سبز این منطقه است.

ناصری اظهار کرد: از جمله اقدامات مهم می‌توان به کاشت پوشش گیاهی جدید در سطوح شیب دار کنار مزار شهدای گمنام با هزینه‌ای بیش از 300 میلیون ریال،کاشت 900 اصله درخت و هرس هرمی درختان در دو مسیر بلوار شورا واقع در پیشکوه که این طرح هزینه‌ای بیش از 300 میلیون ریال در برداشته است اشاره کرد.

شهردار تربت حیدریه برنامه‌های در دست اقدام این واحد را شامل اجرای فاز نهائی بلوار باهنر و فاز دوم 35 متری شهید بهشتی دانست که با اجرای تمامی فازهای این پروژه در آینده شاهد اتصال میدان کاشانی به خیابان مدرس خواهیم بود.

ناصری از نهایی شدن طرح جامع پیشکوه خبر داد و افزود: اصلاح فضای کاشت گونه‌های گیاهی در منطقه پیشکوه تربت حیدریه در حال انجام است.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(