خانه / اخبار / ایران و جهان / ايران قهرمان جام بين قاره‌اي فوتبال ساحلي شد

ايران قهرمان جام بين قاره‌اي فوتبال ساحلي شد

فوتبال ساحلی

فوتبال ساحلی

فينال مسابقات فوتبال ساحلي بين قاره‌اي از ساعت 20:15 شنبه بين دو تيم ملي ايران و روسيه در کشور امارات برگزار شد که اين مسابقه در نهايت با نتيجه 4 به سود 3 به پايان رسيد.

وقت اول بازي با نتيجه تساوي يک بر يک به پايان رسيد. هنوز يک دقيقه از شروع بازي نگذشته بود که احمدزاده اولين گل مسابقه را با يک ضربه سر براي ايران به ثمر رساند ولي بازيکنان روسيه دقايقي بعد با استفاده از همين روش دروازه ايران را باز کردند. وقت اول با همين نتيجه تساوي به پايان رسيد.

در وقت دوم هم سهم هر دو تيم، يک گل بود. ابتدا مصطفي کياني موفق شد گل برتري ايران را بزند تا نتيجه مسابقه 2 بر يک شود. با اين حال، در دقيقه آخر بازيکنان روسيه از فرصتي که روي ناهماهنگي مدافع و دروازه‌بان ايران به دست آورده بودند، نهايت استفاده را بردند و بازي را مجددا به تساوي کشاندند.

هيجان مسابقه در وقت سوم به اوج خود رسيد. ضربه شروع مسابقه احمدزاده زير طاق دروازه روسيه فرود آمد تا ايران همان ثانيه اول از حريف خود پيش بيفتد. دقايقي بعد ايران مجددا توسط نادري به گل رسيد تا مسابقه با نتيجه 4 بر 2 به سود شاگردان اوکتاويو پيگيري شود. فشار تيم روسيه براي جبران نتيجه بعد از دو گل ايران چند برابر شد. آنها سرانجام با فشاري که روي ضربات کرنر آوردند، يکي از گل‌ها را جبران کردند. در نهايت بازي با همين نتيجه تمام شد تا ايران به عنوان قهرماني اين مسابقات برسد.

تيم ملي ايران براي رسيدن به فينال موفق شده بود در مرحله گروهي روسيه، ايتاليا و برزيل را شکست بدهد و در مرحله نيمه نهايي هم امارات را از پيش رو برداشته بود.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(