خانه / اخبار / تربت حیدریه / انتخابات تربت حیدریه به دور دوم کشید

انتخابات تربت حیدریه به دور دوم کشید

انتخابات تربت حیدریه 94

انتخابات تربت حیدریه 94

رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه تربت حیدریه، مه ولات و زاوه گفت: پس از شمارش قطعی آرا در نهایت آقایان سعید باستانی و ابوالقاسم خسروی به ترتیب با کسب بیشترین آرا در دور دوم رقابت می‌کنند.

مهدی ناصری اظهار داشت: هیچ یک از 25 کاندیدا حاضر در انتخابات حوزه انتخابیه تربت حیدریه نتوانستند حدنصاب قانونی را کسب کنند و انتخابات به مرحله دوم کشیده شد.

وی از مشارکت 85 درصدی مردم تربت حیدریه در این دور از انتخابات خبر داد و افزود: مردم فهیم و قدرشناس تربت حیدریه به مانند سایر ادوار گذشته بار دیگر ثابت کردند که در پاسداری از آرمانهای امام و انقلاب استوار ایستاده و با حضور حداکثری به مانند سایر ملت ایران توطئه دشمنان نظام را خنثی کردند.

وی ترتیب آرای اخذ شده تا نفر پنجم را به شرح ذیل اعلام کرد:

از کل 166914 آرای ماخوذه صحیح آقایان :

  1. سعید باستانی با 39316
  2. ابوالقاسم خسروی 31227
  3. جواد انصاری 21407
  4. نورالله قائمی 15177
  5. شریفی نژاد 8178رای

به ترتیب اول تا پنجم شدند.

در دور قبلی انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال 1390 مردم حوزه انتخابیه تربت حیدریه با 156 هزار رای مشارکت 85 درصدی را رقم زدند.

حوزه انتخابیه تربت حیدریه با جمعیت 350 هزار نفری و حدود 230 هزار واجد الشرایط رای؛ شامل شهرستانهای تربت حیدریه، مه ولات و زاوه است که 25 کاندیدا برای تنها کرسی نمایندگی مجلس با هم به رقابت پرداختند.

درباره تربت حیدریه

تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(