خانه / اخبار / تربت حیدریه / افتتاح دومین سینمای 6 بعدی خراسان رضوی در تربت حیدریه‌

افتتاح دومین سینمای 6 بعدی خراسان رضوی در تربت حیدریه‌

شهردار تربت حیدریه از افتتاح سینمای 6 بعدی پردیس با همکاری شهرداری و بخش خصوصی در پارک کاشانی این شهرستان خبر داد.
Cinema 6D سینمای 6 بعدی

Cinema 6D سینمای 6 بعدی

مهدی ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تربت حیدریه اظهار داشت: با توجه به گلایه شهروندان نسبت به نبود سینما در تربت حیدریه، پیگیر بودیم تا بتوانیم کمی از این خلأ را جبران کنیم، از این رو با انگیزه بالای سرمایه‌گذار توانستیم در مدت زمان کوتاهی این سینما را که دومین سینمای 6 بعدی است ‌در تربت حیدریه به بهره‌برداری برسانیم.

وی گفت: سینما 6 بعدی پردیس در تربت حیدریه با همکاری شهرداری و بخش خصوصی با هزینه‌ای بالغ بر 13 میلیارد ریال راه‌اندازی شد و در حال حاضر با 9 نفر ظرفیت در هر سانس قابل استفاده است.

ناصری بیان داشت: ایجاد افکت‌هایی مانند نور، آب، باد و… در فضای سینما جزو بعد پنجم سینما است و قابلیت بالا و پایین رفتن صندلی تا حدود 45 سانتیمتر متناسب با موضوع فیلم در صحنه‌های مختلف، بعد ششم این سینما محسوب می‌شود.

شهردار تربت حیدریه افزود: اگر چه شهرداری برای پروژه‌های بزرگ با موانعی روبه‌رو ‌است اما پروژه‌های این‌چنینی نیز که انجام آن کار سختی هم نیست زمینه اعتمادسازی و ورود بخش خصوصی را به طرح‌های شهرداری در راه توسعه و آبادانی شهر فراهم می‌کند.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(