خانه / اخبار / تربت حیدریه / راه اندازی نخستین دفتر خدمات قضایی در تربت حیدریه

راه اندازی نخستین دفتر خدمات قضایی در تربت حیدریه

دفتر خدمات قضایی تربت حیدریه

دفتر خدمات قضایی تربت حیدریه

تربت حیدریه – ایرنا – در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور مسوولان محلی، نخستین دفتر خدمات الکترونیک قضایی روز چهارشنبه در تربت حیدریه دایر شد.

به گزارش ایرنا، رییس دادگستری تربت حیدریه در آیین بهره برداری این دفتر گفت: طرح خدمات الکترونیک قضایی از مجموعه طرح های خدمات کلان و در راستای تحقق عدالت الکترونیکی است که در این طرح مجموعه اموری که مورد تایید و استانداردهای دستگاه های قضا باشد به دفاتری خارج از دادگاه انتقال می یابد.
محمد ابراهیم زاده چناری با بیان اینکه در این طرح دفاتر خدمات الکترونیک قضایی برای رفاه بیشتر مردم اموری را که از طریق دستگاه قضا به آنها محول می شود را، انجام خواهند داد، افزود: اکنون ارایه و پیگیری دادخواست، اظهارنامه و ثبت نام الکترونیکی، ابلاغ اوراق قضایی در این دفاتر انجام می شود و سایر موارد نیز در آینده و بر طبق استانداردهای قوه قضاییه به این دفاتر انتقال خواهد یافت.
رییس دادگستری گفت: در سطح استان خراسان رضوی و به صورت همزمان، 16 دفتر دایر که 2 دفتر در شهرستان تربت حیدریه افتتاح شده اند.
نخستین دفتر خدمات قضایی تربت حیدریه به مدیریت اصغر غضنفری تربتی در بلوار 45 متری این شهر و دفتر دیگر در 4 راه شورا به مدیریت حمید خانی راه اندازی شد.
شهرستان 225 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

منبع : ایرنا

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(