خانه / اخبار / تربت حیدریه / سرنشینان 6500 خودرو گرفتار کولاک و برف در مسیر تربت حیدریه -مشهد اسکان اضطراری یافتند

سرنشینان 6500 خودرو گرفتار کولاک و برف در مسیر تربت حیدریه -مشهد اسکان اضطراری یافتند

تربت حیدریه – معاون فرماندار تربت حیدریه گفت: طی 18 ساعت گذشته تاکنون سرنشینان بالغ بر شش هزارو 500خودرو گرفتار برف و کولاک در مسیر این شهرستان با مشهد مقدس، اسکان اضطراری یافتند.
بارش برف

بارش برف

سیف الله محمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در این مدت 17 هزار نفر از مسافران نوروزی در شهرستان تربت حیدریه اسکان داده شدند.

وی گفت: مسافران نوروزی در مساجد، مدارس، مکانهای عمومی و در شهرها و روستاهای تربت حیدریه اسکان یافتند.

معاون فرماندار تربت حیدریه اظهار داشت: طی این مدت خوشبختانه هیچ گونه حادثه ناگواری در سطح شهرستان اتفاق نیفتاده و تنها خسارات مالی به خودروها که به صورت زنجیره ای با هم برخورد و یا انحراف داشتند، اتفاق افتاده است.

محمدی افزود: برای امداد رسانی به مسافران نوروزی گرفتار شده در شهرستان تربت حیدریه هلال احمر، راهداری، پلیس راه، لجستیک ارتش، سپاه و بسیج به کمک آمدند.

وی بیان کرد: همچنین نیروهای امدادی و راهداری شهرستانهای رشتخوار، مه ولات، احمد آباد و خواف جهت کمک به مسافران نوروزی در مسیر تربت حیدریه – مشهد به این شهرستان اعزام شده بودند.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(