خانه / اخبار / تربت حیدریه / درجه شهرداری تربت حیدریه پس از 12 سال ارتقا پیدا کرد

درجه شهرداری تربت حیدریه پس از 12 سال ارتقا پیدا کرد

شهردار تربت حیدریه گفت: ارتقا در جه شهرداری پس از 12 سال از رتبه 8 به 9 ابلاغ شد.
مهدی ناصری

مهدی ناصری

مهدی ناصری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: آخرین باری که ارتقاء درجه شهرداری تربت حیدریه ابلاغ شده، سال 1380 بوده که از رتبه 7 به 8 ارتقاء یافته است.

شهردار گفت: رتبه ودرجه بندی شهرداریها با فاکتورهایی مانند تخصیص برخی اعتبارات ملی و استانی ، تاثیر در توسعه شهرستان ( مرکزیت استان  ) بعنوان یک شاخص، قدرت مانور بیشتر شهرداری در صدور مجوزات ساختمانی  وفروش تراکم، تاسیس شهرداری منطقه یک، بهبود وارتقاء چارت سازمانی و افزایش سرانه خدماتی، ایجاد سازمانهای مستقل در شهرداری مانند سازمان پارکها وفضای سبز، سازمان آتش نشانی و افزایش سرانه خدماتی همچون حمل ونقل و… سنجیده می شود.

شهردار تربت حیدریه با بیان اینکه این ارتقاء درجه  توسط وزیر کشور ابلاغ شده گفت: در سه ماهه اول سال بطور متوسط ماهیانه یک میلیارد تومان برای آسفالت شهر هزینه شده است.

وی تصریح کرد: عمده آسفالت پخش شده در مناطق حاشیه ای و محروم شهر و محلاتی بوده که طی سالیان گذشته با پرداخت هزینه جوی و جدول با شهرداری برای بهسازی و آسفالت برای شهرداری تعهد ایجاد کرده بودند.

ناصری افزود: قیمت قیر و هزینه های جانبی آسفالت بگونه ای است که قیمت تمام شده یک متر مربع آسفالت به اندازه این است که یک متر مربع را با اسکناس هزار تومانی فرش کنیم یعنی هر متر 50هزار تومان هزینه در بر دارد.

 

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(