خانه / اخبار / ارتش با اقتدار تمام تحرکات دشمنان را زیر نظر دارد

ارتش با اقتدار تمام تحرکات دشمنان را زیر نظر دارد

تربت حیدریه – جانشین فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در شرق کشور گفت: ارتش جمهوری اسلامی نه تنها در مرزهای ایران اسلامی بلکه با تمام توان و اقتدار در منطقه و فرا منطقه ای، تحرکات دشمنان را زیر نظر دارد.
امیر سرتیپ دوم ˈعلی گنابادیˈ

امیر سرتیپ دوم ˈعلی گنابادیˈ

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ دوم ˈعلی گنابادیˈ روز دوشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در شهرستان تربت حیدریه، افزود: ارتش جمهوری اسلامی در بخش مبارزه با تحرکات بین المللی نقش خود به خوبی ایفا می کند.
وی با اشاره به خنثی کردن قائله های پس از پیروزی انقلاب در کشور توسط ارتش، گفت: ارتش جمهوری اسلامی در جریان انقلاب به خوبی تحرکات دشمنان را در مناطق کردستان، خوزستان و دیگر مناطق کشور خنثی کرد.
جانشین فرمانده قرارگاه عملیاتی ˈنزاجاˈ در شرق کشور به دفاع مقدس و جنگ تحمیلی اشاره کرد و اظهار داشت: دفاع مقدس به ما آموزه های خوبی داد که اکنون دشمنان انقلاب اسلامی جرات حمله نظامی به ایران را ندارند.
امیر سرتیپ دوم گنابادی با اشاره به خدمات گسترده ارتش جمهوری اسلامی در پاکسازی مناطق جنگی دفاع مقدس، افزود: ارتش جمهوری اسلامی بیش از یک میلیون هکتار از میادین مین به جا مانده از جنگ تحمیلی را پاکسازی کرد.
وی ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی در این پاکسازی 180 شهید و سه هزار جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
وی بیان کرد: پس از جنگ تحمیلی به خوبی آموختیم تا در تامین نیازمندی های دفاعی و نظامی در مقابله با استکبار به خودکفایی برسیم و ایستادگی کنیم.
وی اظهارداشت: ارتش جمهوری اسلامی با ارتقای توان رزمی و تکنولوژی روز دنیا از میهن اسلامی دفاع می کند.
جانشین فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در شرق کشور افزود: همه نیروهای مسلح ایران با پیروی از فرامین فرمانده کل قوا اتحاد و همدلی را در برنامه های خود قرارداده اند.
فرمانده تیپ مستقل 177 ارتش جمهوری اسلامی مستقر در تربت حیدریه نیز در این مراسم گفت: ارتش جمهوری اسلامی با تمام توان در مقابله با تحرکات دشمنان ایستاده و حساسیت های موجود کشور را به خوبی درک می کند.
سرهنگ ˈابوالفضل برزگریˈ افزود: ارتش جمهوری اسلامی همگام با دیگر نیروهای مسلح با صلابت و اقتدار با هرگونه تحرک دشمن مقابله می کند.
در پایان این مراسم به تعدادی از رزمندگان و خانواده های شهدای ارتش جمهوری اسلامی نشان لیاقت و لوح تقدیر اهدا شد.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(