خانه / اخبار / اختلاس 3 میلیاردی یک کارمند بانک در تربت حیدریه

اختلاس 3 میلیاردی یک کارمند بانک در تربت حیدریه

کارمند یکی از بانک‌های دولتی در تربت‌حیدریه که با سوء‌استفاده از موقعیت شغلی خود بیش از سه میلیارد ریال اختلاس کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
 اختلاس 3 میلیاردی

اختلاس 3 میلیاردی

در پی دو فقره شکایت از یکی از بانک‌های دولتی تربت حیدریه مبنی بر اختلاس یکی از کارمندان بانک، کارآگاهان پلیس‌آگاهی این فرماندهی تحقیقات را در این باره آغاز کردند.

سرهنگ محمدامین شاهرخی در تشریح این خبر گفت:: با شروع تحقیقات، کارآگاهان پلیس‌آگاهی مدارک و مستندات لازم را جمع‌آوری و با هماهنگی‌قضایی، فرد متخلف را دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تریت‌حیدریه تصریح‌کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه منکر هرگونه جرمی بود که با مشاهده مستندات و ادله روشن پلیسی به اختلاس بیش از سه میلیارد ریال اعتراف و اظهار داشت که با سوءاستفاده از موقعیت شغلی با همکاری همسرش و معرفی غیرقانونی او به نام شخصی دیگر در دو مرحله این مبلغ را از حساب خارج کرده است.

شاهرخی ادامه‌داد: انگیزه اصلی متهم از اختلاس کسب مال به نفع خویش است که در همین رابطه متهم در مدتی کوتاه بیش از سه میلیارد ریال را به صورت غیرقانونی اختلاس کند.

وی خاطرنشان کرد: پس از تحقیقات و بازجوئی‌های تکمیلی متهمان با صدور حکم قضائی روانه زندان شدند.

درباره تربت حیدریه

3 نظرات

  1. یه روز قسط بانکمون عقب میفته کلی جریممون میکنن
    یه وام میخوایم بیزارمون میکنن
    بعد خودشون گونی گونی پول میبرن

  2. با سلام وتشکر از مطالب بسیار خوب واطلاع رسانی اخبار شهرستان تربت حیدریه لطفا در مورد ورودی شهرک از سمت پمپ بنزین جاده سنتو گزارش تهیه فرمایید.(در نظر سنجی وبلاگ خراسان مرکزی شرکت فرمایید.)

  3. :soot: :whistle: :mail: چه جالب تربتی ها هم اره ….حرفه ای شدیم بابا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(