خانه / اخبار / ایران و جهان / آمریکایی‌ها به دنبال ضربه زدن به سردار سلیمانی هستند/حاج قاسم می‌داند چگونه بجنگد

آمریکایی‌ها به دنبال ضربه زدن به سردار سلیمانی هستند/حاج قاسم می‌داند چگونه بجنگد

سرلشکر فیروز آبادی

سرلشکر فیروز آبادی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سرلشکر سلیمانی می‌داند چطور بجنگد و نیروها را ساماندهی کند.

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی در حاشیه مراسم گرامیداشت سومین روز درگذشت امیر سرلشکر سلیمی درباره سردار سلیمانی گفت: ایشان محبوب همه جبهه‌ها و ملت‌ها از جمله ایرانی‌ها، افغانی‌ها، عراقی‌ها، سوریه‌ای‌ها، یمنی‌ها و سایر مسلمانان انقلابی است. او یک قهرمان دوران جنگ است که به صورت بسیجی به جبهه‌ها رفت و در جبهه ساخته و تبدیل به سرلشکر سلیمانی شد.

وی ادامه داد: سرلشکر سلیمانی می‌داند چطور بجنگد و نیروها را ساماندهی کند، چگونه در برابر سخت‌ترین دشمنان موانعی ایجاد کنند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه اظهار داشت: وقتی داعش قصد منطقه کردستان عراق را کرد و کردستان در شوک فرو رفت، حاج قاسم ظرف ساعتی نیروهایش را پای کار آورد و سد محکمی در برابر دشمن ایجاد کرد و آمدن داعش به سمت کردستان را منتفی ساخت.

سرلشکر فیروزآبادی با اشاره به اینکه حاج قاسم دشمنان بزرگی دارد، اظهار داشت: حیله‌های بسیاری علیه وی بکار می‌برند. اما ایشان به رموز امنیتی اشراف کامل دارند و به نظر من از روزی که نشریه لمان شروع به نوشتن مطالبی در مورد حاج قاسم سلیمانی کرد، ما فکر کردیم که صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها به سمت ضربه زدن به حاج قاسم حرکت می‌کنند تا با این حرکت شکست‌های بزرگی که از ملت‌های منطقه خورده‌اند را التیام دهند.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(