خانه / اخبار / آماده‌باش تمام اکیپ‌های برف‌ر‌وبی تربت حیدریه با آغاز بارش برف

آماده‌باش تمام اکیپ‌های برف‌ر‌وبی تربت حیدریه با آغاز بارش برف

برف روبی

برف روبی

نادرسلیمانی امروزعضو شورای شهر تربت حیدریه در گفتگو با فارس اظهار کرد: تمامی اکیپ‌های ستاد برف‌روبی شهرداری در حال آماده‌باش کامل هستند و همزمان با آغاز بارش برف عملیات خدمات‌رسانی را آغاز خواهند کرد.

وی گفت: بیش از 20 دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین زمستانی شامل گریدر، کامیون، باب کت، خاور، نیسان و … آماده خدمات‌رسانی هستند.

سلیمانی تصریح کرد: در حوزه خدمات شهری 210 نفر مشغول امور خدماتی هستند که از این تعداد 172 نفر خدماتی، 28 نفر کار ستادی و 10 نفر در خصوص رفع سد معبر فعالیت می‌کنند؛ علاوه بر اینکه کار جمع‌آوری زباله به صورت روزانه انجام می‌شود و هر روز 30 تن خاک و نخاله از سطح شهر جمع‌آوری می‌گردد.

وی ادامه داد: در فضای سبز کارهای جدیدی در دستور کار قرار دارد به عنوان مثال بخش‌هایی از سطح شهر از جمله 3 هزار متر در بلوار امام رضا (ع) طرح آبیاری تحت فشار قرار گرفته و برای بلوار مدرس، بلوار خرمشهر و فردوسی شمالی (مقابل) دادگستری در دست اقدام است.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تربت حیدریه تصریح کرد: مجموعاً در حوزه فضای سبز که با مبلغ 14 میلیارد ریال سالانه به بخش خصوصی واگذار شده است 118 نفر مشغول خدمت‌رسانی هستند.

وی گفت: از مجموع 23 مترمربع سرانه فضای سبز شهری، 480 هکتار فضای سبز در 19 پارک همسایه، 5 پارک محله، 2 پارک ناحیه و یک پارک منطقه‌ای 800 هکتاری پیشکوه پراکنده است.

سلیمانی تاکید کرد: در حوزه حمل‌ونقل عمومی در حال حاضر 58 دستگاه اتوبوس شهری مشغول جابه‌جایی شهروندان در مسیرهای داخل شهر و حومه هستند که از این تعداد 43 دستگاه متعلق به بخش خصوصی است و همچنین 740 دستگاه تاکسی و 3 هزار و 200 دستگاه وانت نیز تحت نظارت واحد حمل‌ و نقل و ترافیک، مشغول خدمات‌رسانی به مردم هستند.

وی در پایان افزود: از علاقه‌مندان به مشارکت و سرمایه‌گذاری در خصوص ایجاد پارکینگ‌های عمومی تقاضا داریم برای احداث پارکینگ چه به صورت طبقاتی و چه هیدرولیک سلولی سرمایه‌گذاری کنند و حمایت‌های لازم در اجرای این‌گونه طرح‌ها صورت خواهد گرفت.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(