خانه / اخبار / تربت حیدریه / آزادیخواهان جهان استکبار ستیزی را از ملت ایران آموختند

آزادیخواهان جهان استکبار ستیزی را از ملت ایران آموختند

حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار

حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار

امام جمعه تربت حیدریه گفت: تمام آزادیخواهان منطقه و جهان اسلام، استکبار ستیزی و بیداری اسلامی را از ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران آموخته اند.

حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار روز شنبه در جمع نیروهای مسلح تربت حیدریه افزود: بیداری اسلامی در منطقه و جهان در حال گسترش است و به زودی اسلام در مناطق مهم و استراتژیک دنیا گسترش خواهد یافت.

وی گفت: قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران در کنار مردم و در سایه ایمان و ولایت برای توسعه تمدن اسلامی در جهان آماده هستند.

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تاریخ انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس با ویژگی های منحصر به فرد خود عزت و اقتدار را برای این کشور به ارمغان آوردند.

حجت الاسلام شریعتی تبار با اشاره به دلایل تهدیدات جبهه استکبار علیه جمهوری اسلامی افزود: آمریکا که اکنون در حالت ضعف و ناتوانی قرار گرفته در صدد جبران شکست های گذشته خود در خاورمیانه است.

وی گفت: برخی شیوخ فاسد عرب در حوزه خلیج فارس نیز با همراهی آمریکا در صدد کشاندن جنگهای نیابتی منطقه به نزدیک مرزهای ایران هستند که قطعا با واکنش و اقتدار نیرهای نظامی ایران مواجه می شوند.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(