خانه / اخبار / ایران و جهان / هدف‌گذاری وزارت خارجه رژیم‌صهیونیستی برای ناکام گذاشتن مذاکرات هسته‌ای در سال 2015

هدف‌گذاری وزارت خارجه رژیم‌صهیونیستی برای ناکام گذاشتن مذاکرات هسته‌ای در سال 2015

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اهداف و راهبردهای خود در سال آینده میلادی را منتشر و بر ادامه تلاش‌ها جهت عقیم ماندن مذاکرات ایران و 1+5 تأکید کرد.Бордюры железобетонные

به نقل از روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت، وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی سرفصل برنامه‌های خود را در سال 2015 اعلام کرد و ادامه کارشکنی در مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 را کماکان، از اهداف خود دانست.

بر اساس این خبر، در برنامه راهبردی وزارت خارجه صهیونیست‌ها آمده است که «عقیم گذاشتن برنامه هسته‌ای ایران در سطوح دیپلماتیک، نگاه داشتن تحریم‌های اعمال شده علیه تهران و ایجاد ائتلاف منطقه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران از سرفصل‌های دستور کار دیپلمات‌های صهیونیست در سال آینده میلادی خواهد بود.»

ایران و گروه موسوم به 1+5 از سال گذشته مذاکراتی را آغاز کردند که سوم آذر 1392 به توافق موقتی موسوم به برنامه اقدام مشترک منجر شد. این مذاکرات با گذشت بیش از یک سال، همچنان ادامه دارد و طرفین به دلیل پابرجا بودن اختلافات هنوز نتوانسته‌اند به توافق نهایی دست یابند.

مذاکرات هسته‌ای، سوم آذر امسال برای هفت ماه دیگر تمدید شد. صهیونیست‌ها همزمان با اعلام تمدید مذاکرات، از عدم توافق ابراز خشنودی کرده و فرصت هفت ماهه را، زمانی برای اعمال فشار بیشتر به تهران و بهبود مفاد توافق احتمالی، توصیف کردند.

درباره تربت حیدریه

تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(